O NAS

BE2go. Poznajmy się bliżej.

null
null

kompleksowe usługi porządkowe
null
null

sprzedaż i wynajem pras do zagęszczania odpadów
null
null

sprzedaż i wynajem pojemników do konfekcjonowania odpadów
null
null

odbiór odpadów przemysłowych i komunalnych
null
null

doradztwo w zakresie gospodarowania odpadami
null
null

realizacja własnych projektów badawczo-wdrożeniowych
Działalnością outsourcingową w zakresie usług porządkowych oraz kompleksowego gospodarowania odpadami i wyposażenia obiektów przemysłowych zajmuję się nieprzerwanie od 2004 r. Był to okres wysokiego wzrostu gospodarczego w Polsce, spotęgowany dodatkowo korzyściami wynikającymi z członkostwa w Unii Europejskiej. Polska gospodarka rozpędzała się z imponującym tempie, nowe strefy ekonomiczne powstawały wokół głównych aglomeracji i rejonów przemysłowych w całym kraju.
To czas upowszechnienia usług outsorucingowych jako narzędzia, które pozwala pozyskać zasoby, których firma nie ma lub ich jakość jest na niesatysfakcjonującym poziomie. W ten sposób organizacja może korzystać z kompetencji firm poszukujących nowatorskich rozwiązań, jednocześnie zaoszczędzając czas i koszty.Tak właśnie funkcjonuje Be2go. Wspieramy Twoją koncepcję modelu biznesowego, dając Ci gotowe rozwiązania i wykonując powierzony zakres prac w zakresie posiadanych kompetencji.
MISJA

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług outsourcingowych dla firm produkcyjnych, centrów logistycznych oraz obiektów handlowych, wspierając naszych Klientów w osiągnięciu założonych celów biznesowych. Chcemy być wiodącym dostawcą usług porządkowych, urządzeń do zagęszczania odpadów oraz pojemników do ich konfekcjonowania.

WARTOŚCI

Człowiek – budujemy sukcesy na miarę ludzi którzy je z nami współtworzą – reszta dzieje się sama.
Cel i pasja – każde kolejne wyzwanie traktujemy jak własny cel, do którego dążymy konsekwentnie i koniecznie z pasją.
Kreatywność i efektywność – dzięki czemu powstają skuteczne rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić Twój czas, trud i koszty.
Współodpowiedzialność i współpraca – bierzemy pełną odpowiedzialność za działania całego zespołu. Jesteśmy zbudowani postawą naszych pracowników i znaczymy tyle co suma ich wysiłków oraz efektów ich pracy.

UMIEJĘTNOŚCI
consulting
95
managing
85
support
70
development
65
0
GODZIN PRZEPRACOWANYCH
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
PRODUKTÓW W OFERCIE
0
WYPITYCH KAW
image
https://be2go.pl/wp-content/themes/hazel/
https://be2go.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Wczytuję wpisy ...
/home/xxdsvptfwu/domains/be2go.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off

pl_PLPolish