Usługi porządkowe i technika

Strona GłównaUsługi porządkowe i technika

Zawsze czysto i pachnąco

Oferujemy profesjonalne usługi porządkowe obszarów przemysłowych, galerii handlowych oraz centrów logistycznych. Znani jesteśmy przede wszystkim z dużej elastyczności i tworzenia indywidualnych harmonogramów sprzątania dostosowując się do najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie oferty kalkulowane są indywidualnie w oparciu o indywidualną wycenę.

Dostawca usługi

Be2go i partnerzy

Korzyści

Terminowość usług, koordynator obiektu, sprawdzony personel, mycie maszynowe posadzek, możliwość realizacji usług dodatkowych

i śnieg "z głowy"

Zima w naszym kraju bywa nieprzewidywalna dlatego warto powierzyć kwestie utrzymania ruchu w okresie zimowym profesjonalistą.

Świadczymy usługi odśnieżania obiektów logistycznych, zakładów produkcyjnych i centrów handlowych. Oferujemy stabilne warunki współpracy w oparciu o opłatę ryczałtową. Zapytaj nas o wycenę usług odśnieżania

Dostawca usługi

Be2go i partnerzy

Korzyści

Stabilna współpraca, mechaniczne odśnieżanie terenów zewnętrznych, kompleksowość usługi.

Przeglądy i kontrola

Świadczymy usługi specjalistyczne w zakresie:

1. okresowych przeglądów budynków

2. przeglądów kominiarskich

3. przeglądów instalacji gazowych

4. usług projektowych

Dostawca usługi

BE2go i partnerzy

Korzyści

Jakość usług i bezpieczeństwo
Terminowość zleceń
Bieżąca kontrola i nadzór

Wyposażanie obiektów przemysłowych

Realizujemy profesjonalną zabudowę doków załadunkowych  w instalacje do odbioru i zagęszczania odpadów produkcyjnych (folii, makulatury). Oferujemy szeroki zakres efektywnych rozwiązań, obejmujący prasokontenery, prasy rozłączne wyposażone w nowoczesne sterowanie wraz z systemem powiadamiania o stanie zapełnienia za pośrednictwem zdalnych nadajników. Usługa wykonywana jest kompleksowo wraz z montażem. Istnieje możliwość zarówno zakupu technologii jak i dzierżawy instalacji, co jest rozwiązaniem bardziej elastycznym, nie wymagającym znaczących inwestycji. Wykorzystywane urządzenia posiadają niezbędne systemy bezpieczeństwa oraz objęte są pełnym pakietem serwisowym.

Prowadzimy także dystrybucję oraz najem stacjonarnych urządzeń o kompaktowej budowie – służących do belowania surowców wtórnych. Posiadamy szeroki zakres pras i belownic jednokomorowych, umożliwiających kompresję odpadów do 90% pierwotnej objętości. Zaproś nas do siebie a doradzimy Tobie optymalne rozwiązanie.

Dostawca usługi

Be2go i partnerzy

Korzyści

Profesjonalne doradztwo
Kompleksowość usługi i wysoka efektywność urządzeń
Możliwość zakupu lub najmu urządzeń
Najnowocześniejsze, sprawdzone rozwiązania technologiczne

ZAINTERESOWAŁ CIĘ NASZ PRODUKT LUB USŁUGA?

image
https://be2go.pl/wp-content/themes/hazel/
https://be2go.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Wczytuję wpisy ...
/usr/home/Be2go/domains/be2go.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off

pl_PLPolish